Преглед
запослених

Преглед запослених

Директор школе
Радивоје Миљић

Помоћник директора
Драгана Калинић


Стручни сарадници
Стручни сарадници

Педагог школе
Марија Јоловић
Психолог школе
Јелена Антић

Библиотекар
Снежана Гига

Логопед
Драгутиновић Весна

Административно финансијско особље
Административно финансијско особље

Секретар школе
Горица Гојковић

Шеф рачуноводства
Тања Станојков

Благајник
Драгана Милошевић



Подела предмета на наставнике

Српски језик
Српски језик
Јелена Радиновић Капраловић
Људмила Дашић
Светлана Стаменковић
Јелена Милосављевић
Андријана Савић
Марија Росић
Енглески језик
Енглески језик
Вероника Спасић
Маја Дукић
Кривокапић Наташа
Нада Најданов
Слађана Екмечић
Данијела Митровић
Ликовна култура
Ликовна култура
Ивковић Иванка
Снежана Брковић
Музичка култура
Музичка култура
Весна Драгојевић (Александра Анђелковић)
Огњен Марковић
Милица Стојчев
Историја
Историја
Наташа Перовић
Шкорић Радмила
Милан Станковић
Географија
Географија
Миланка Топић
Добрица Теофиловић
Физика
Физика
Свјетлана Бабић
Владанка Катић
Математика
Математика
Снежана Карамарковић
Јелена Станковић
Слађана Лазић
Милан Пантелић
Катанић Јелица
Драгана Остојић
Биологија
Биологија
Бојанов Марија
Јелена Милошковић
Данијела Геров Шекуларац
Хемија
Хемија
Љиљана Спасојевић
Милена Митрић
Техничко и информатичко образовање
Техничко и информатичко образовање
Бранка Миладиновић
Никола Прица
Радмила Стојчетовић
Александар Стевић
Бобан Стојчетовић
Гордана Јовановић
Физичко васпитање
Физичко васпитање
Боран Грбовић
Јелена Срдић
Милан Стојанић
Живановић Сузана
Верска настава
Верска настава
Тања Косијер
Александар Јеремић
Марко Младеновић
Руски језик
Руски језик
Урош Латиновић
Живадинка Папуга
Немачки језик
Немачки језик
Бојана Стојиљковић
Божана Вуксан (Тијана Ђермановић)
Грађанско васпитање
Грађанско васпитање
Бојана Бркић Стојановић
Цртање,сликање и вајање
Цртање,сликање и вајање
Снежана Брковић
Информатика и рачунарство
Информатика и рачунарство
Драгана Лалић
(Миленко Миловановић, Свјетлана Бабић)
Разредна настава
Разредна настава
Грујић Милева
Гачић Нада
Мартић Милица
Врачар Сузана
Лукић Љиљана
Милосављевић Лела
Максимовић Ивана
(Живковић Јована)
Нишавић Нела
Пејчић Весна
Стојнић Биљана
Мијић Снежана
Шпоња Владимирка
Милосављевић Душица
Малишић Милица
Младеновић Марија
Ђурђевић Јасмина
Тосуновић Миланка
Јовић Светлана
Павловић Весна
Ристић Ружица
Јевтић Радојковић Снежана
Бакић Љубица
Протић Зорана
Зарић Сандра
Рајковић Мила
Бајић Лупа Јадранка
Затезало Јадранка
Батез Биљана

Продужени боравак
Продужени боравак
Милићевић Тамара
Бркић Здравка

Техничко и помоћно особље
Техничко и помоћно особље
Зоран Филиповић
Драган Станисављевић
Дејан Стевановић
Драгомир Јапунџић
Слађана Лукић
Радијана Радивојевић
Рајка Јевтић
Мира Ловреновић
Горица Стојановић
Тања Јевтић
Мира Јаковић
Љиљана Крстић
Катарина Катић
Биљана Срдић
Александра Лазаревић
Директор школе Колектив